Hajnalváros FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hajnalváros Klub

+5
Morgana Riley
Smaragdházy Csongor
Neat
Pintér Odett Rebeka
Lex
9 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

26Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Vas. Május 20, 2012 4:26 am

Lex

Lex
Admin
Admin

Te megelőztél engem hozzászólások számában, még annak ellenére s, hogy a fórum alapjainak a lerakása is benne van az enyémben? Ez nem semmi.
Különben, szeretettel várjuk az önkéntes, vagy önkéntelen felforgatót Smile

https://hajnalvaros.hungarianforum.net

27Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Hétf. Május 21, 2012 7:39 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

Nos, akkor ahogy odaértem a sorban, már készül is. (:

28Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Szomb. Május 26, 2012 9:57 pm

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő

Ez valóban felforgatná a Smaragdházyak békéjét... Very Happy (végre) de mit szóltok ahoz az ötlethez ha a zombik kicsit tovább bírják: hónapokig, évekig, esetleg... rendszeres táplálkozással... örökké. Egyes tudósok felfigyeltek eme betegség egyetlen pozitív tulajdonságára, és embereket küldhetnének a zombik által masszívan tartott helyekre, (Csatornák? Barlangok? Még jeges/tundraszerű területek?) hogy ugyan hozzanak már nekik mintákat... az emberek, (egy része) visszatér, meghozza a mintákat, és ennél sokkal többet: a zombik képesek gyermekek létrehozására (szaporodás/osztódás/elfogott nőkkel való közösülés) és mivel halandóságukat egyedül a táplálék hiánya határozza meg, elsöprő invázióra készülnek... Vannak közöttük törzsfő szerű vezéregyéniségek akiknek mindnek valami megfoghatatlan hatalmuk van...

Persze rajtuk mindenki nevet, az "apró zombikat" a kór által fertőzött gyermekeknek tartják, a mintagyűjtők megkapják a pénzüket és ki vannak rúgva... De pár év múltán...


Persze ezek csak ötletek. Very Happy

29Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Vas. Május 27, 2012 12:08 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

Az ötleteket köszönöm, köszönjük, és természetesen fontolóra lesznek véve. Smile

30Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 2:10 am

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő

Ez a sok zombi apokalipszisen való gondolkodás elültetett egy bagjot a fülembe.

31Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 2:32 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

Mi az a bagj? Very Happy

32Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 6:53 am

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő

Vidámat! Very Happy De már tapasztaltat, akit a szellem törzsfők büntetésből végighurcoltak korok háborúinak százain, fiktív és valós világok borzasztó csatáiban kellett küzdenie saját, és társának életéért. Mikor esélyt kért arra, hogy bizonyíthasson, kidobták a Smaragderdőben, mondván: itt hamarosan hadi-ösvényre lépnek az élők és a holtak, azzal bizonyíthatja hogy igaz sámán, hogy győzelemre vezeti az élőket.

33Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 7:45 am

Farkasbarát Vidám Holló

Farkasbarát Vidám Holló
Újonc
Újonc

Valahogy így...

34Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 10:03 am

Lex

Lex
Admin
Admin

Csak nem, hogy kit látok errefelé! Very Happy

https://hajnalvaros.hungarianforum.net

35Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 8:23 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

"Kit látok", vagy "kilátok"? Már a kalapom alól... Csongor, most te jössz az erdei hadi ösvényen! Smile

36Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 8:47 pm

Lex

Lex
Admin
Admin

Biztos, hogy Csongor jön?

https://hajnalvaros.hungarianforum.net

37Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Jún. 01, 2012 9:03 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

Most már biztos, hogy ő jön.

38Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Szomb. Jún. 02, 2012 10:42 am

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő

Csongor jött látott és vissza menne a kocsmába...

39Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Szomb. Jún. 23, 2012 2:27 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

No, mintha kissé elkallódtunk volna! Ha befejeztük a játékot Csongorral és Eugénnel, akkor indítanék egy új kis nyomozós-akciós történetet. Ki venne szívesen részt ilyesmiben?

40Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Hétf. Jún. 25, 2012 9:39 pm

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő

Csongor, vagy egy steampunk indián. De valamejikőjük biztosan.

41Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Csüt. Júl. 05, 2012 5:36 am

Pintér Odett Rebeka

Pintér Odett Rebeka
Újonc
Újonc

Hejhó!

Sajnálom, hogy így elkallódtam, de most itt vagyok és gőzerővel postolok oda, ahol lógok. Elnézését kérem az uraknak és hölgyeknek!

Odett

42Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Csüt. Júl. 05, 2012 11:55 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

Hát akkor Odett, írj nekem! Már várom! Smile

A játékot pedig szerintem kezdjük el, hiszen egyszerűen nem győzöm kivárni, hogy a meglévőknek vége legyen. Kell az akció. Very Happy Csongor, válassz kezdő helyszínt!

43Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Csüt. Júl. 05, 2012 9:32 pm

Pintér Odett Rebeka

Pintér Odett Rebeka
Újonc
Újonc

Írnék, ha írtál volna Smile Te vagy az egyetlen kedves Neat, akinek írtam még annak idején Smile

44Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Csüt. Júl. 05, 2012 9:38 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

És írtam privátban, hogy félreolvastad, amit írtam. Javítást kértem, ami azóta még nem történt meg. Smile

45Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Júl. 06, 2012 10:26 am

Pintér Odett Rebeka

Pintér Odett Rebeka
Újonc
Újonc

Jah észrevettem.. és már javítottam bocsika...

46Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Hétf. Júl. 16, 2012 9:47 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

Én meg már írtam is rá. Smile

47Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Üdvözlet, városlakók! Csüt. Júl. 19, 2012 8:38 pm

Lex

Lex
Admin
Admin

Sziasztok városlakók!

Most, hogy a több hetes kényszer-jégkorszak a vége felé közeledik, és repedezik a jégpáncél, (ami azt jelenti, hogy most már nem csak a rendszeres alvást sikerült helyreállítani, de még szabadidőm is lassan lesz végre) kihirdetem, hogy meghirdetem a

Hajnalvárosi Nyári Kampány

fedőnevű programot, aminek keretein belül elindítom az első közös történetet, amit én magam fogok mesélni. Akit érdekel az izgalom, a kaland, a dráma, a tűzerő, a románc és a mély értékek felvillantása közben a könnyed kikapcsolódás, valamint a többi városlakó megismerése, az jöjjön s tartson velünk. Sőt, ami azt illeti, mindannyiótokat várom Smile

https://hajnalvaros.hungarianforum.net

48Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Csüt. Júl. 19, 2012 9:08 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő

Jelen T Kezem! Vagyis... Jelent Kezem! Pontosabban: Jelentkezem! Ejj, nehéz magyar nyelv! Very Happy

49Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Tyúkanyó kend Csüt. Júl. 19, 2012 10:44 pm

Lex

Lex
Admin
Admin

Nem baj, kedves Neat, a magyar nyelven kívül a tűzerő, a gyorsulás, a lélekjelenlét és a pofátlansági érzék is kell a kalandban való részvételhez. És nem hiszem, hogy a cowboyok az igeidőkkel bajlódnának, ha a fegyverüket is előkaphatják helyette, hogy rövidre zárják a társalgást.

https://hajnalvaros.hungarianforum.net

50Hajnalváros Klub - Page 2 Empty Re: Hajnalváros Klub Pént. Júl. 20, 2012 11:44 pm

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő

Lassan de biztosan haladok a strempumk és tollak című kisregénnyel tehát alkohol meghajtásról gőzerőre kapcsolok. Reményeim szerint Vidám Bagolyként csatlakozhatok a kalandösvényre.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.