You are not connected. Please login or register

Hajnalváros Klub

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

51Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Csüt. Aug. 02, 2012 3:17 am

LilyCools

Újonc
Újonc
Sziasztok!
Szeretnék banner cserét kezdeményezni veletek de akárhogy is néztem nem találtam az erre való topicot a fórumon, és a vendég barátot sem, ezért regisztráltam be és írok most ide. =)

52Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Csüt. Aug. 02, 2012 4:40 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő
Javaslom, írj Lex-nek privát üzenetet! Smile

53Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Csüt. Aug. 02, 2012 5:39 am

LilyCools

Újonc
Újonc
Köszi szépen Neat! Meg is fogom tenni még a mai nap során. Smile
Amúgy tetszik a fórumotok története, nagyon egyedi.

54Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Csüt. Aug. 02, 2012 9:28 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő
Lex érdeme. Smile Ha tetszik, gyere, játsz te is! Wink

55Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Pént. Aug. 03, 2012 12:43 am

LilyCools

Újonc
Újonc
Amint lesz egy kis időm, úgy csatlakozom is szerintem hozzátok.
Mivel tegnap azonban nem sikerült így ma írtam meg a privát üzenetet az adminnak ha nem baj =) Rolling Eyes

56Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Pént. Aug. 03, 2012 2:15 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő
Nem hiszem, hogy baj lenne. Én viszont most egy ideig nem leszek (kb két hét), mert barátokkal megyünk kenuzni. Akad köztük jó pár szerepjátékos, így lehet sejteni, hogy a pihenőkön művelünk valami effélét is. Smile

57Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Üdvözlet! on Pént. Aug. 03, 2012 8:51 am

Lex

Lex
Admin
Admin
Kedves Lily!

Válaszoltam a PM-re. Köszönjük az elismerést és üdvözlünk a fórumon, örülünk, ha csatlakozol hozzánk Smile
Hajnalváros fórumnak nem csak a szerepjáték, az igényes dráma és a remek történetek a célja, hanem a közösségépítés is, itt a világhálónak ebben a szférájában. Ha bármi nem lenne világos, mert hiányos a leírás és a szerepjáték-motor, kérlek, szólj nekem és segítek. Mint látod, még bőven vannak lyukak, és a nyár beköszönte le is lassította a fórum életét, szóval nem maradtál le semmiről Smile

Légy üdvözölve a városunkban, és reméljük, örömödet találod a közösségben.

http://hajnalvaros.hungarianforum.net

58Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Vas. Aug. 12, 2012 6:26 pm

Leena Jaatikkönen

Leena Jaatikkönen
Újonc
Újonc
Sziasztok!

Lassan, de biztosan készül az előtörténetem. Ehhez szeretnék egy kis segítséget kérni! Akinek a karaktere tagja a KNA-nak, a rendőrségnek, vagy bármilyen hivatali szervnek, esetleg kapcsolatban áll ezekkel, vagy mondjuk magánnyomozóként dolgozik, azt arra kérem, írjon nekem üzenetet! Van, akiről illene írnom az előtörténetemben, és van, akiről pedig írok szívesen, ha van kedve együtt kitalálni a közös részeket. Smile

Leena

59Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Szer. Nov. 28, 2012 9:01 am

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő
Dobpergés... de hiába. Lex, nem tudod miért nincs aláírásom amikor csináltam magamnak? Egyszerű szöveg semmi képesített állomány de csak nem akar megjelenni...

60Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Kedd Dec. 25, 2012 11:54 am

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő
Azt hiszem, csak a Főnök Úr tudja beállítani az aláírást, ha jól emlékszem.

61Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Csüt. Márc. 14, 2013 4:18 am

Morgana Riley

Morgana Riley
Fejlődő
Fejlődő
Ébresztő Hajnalváros! Van kedve valakinek egy játékra?

62Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Pént. Márc. 15, 2013 11:42 am

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő
*Csongor lepókhálózza magát, iszik egy korty pálinkát majd jelentkezik.

63Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Pént. Márc. 15, 2013 12:10 pm

Morgana Riley

Morgana Riley
Fejlődő
Fejlődő
Morgana pedig a pálinkáért jelentkezik.

Ma már nem igen érzem magam reagolásra készen (nem pálinka miatt sajnos), de a napokban igyekszem írni egy kezdő posztot.

64Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Pént. Márc. 15, 2013 8:54 pm

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő
Deal. Smile

65Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Kaland on Hétf. Május 27, 2013 11:19 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő
Hahó, Hajnalváros!

Vagy "Reszkess, Hajnalváros"? Van egy történetem, amit ha a Főnök Úr engedi, és van elég jelentkező, nagyon szivesen lemesélnék.

Kezdetkén felmérném, kinek lenne kedve játszani egyet? A történet stilusa: akció, nyomozós/rejtvényfejtős, horror

66Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Csüt. Jún. 20, 2013 9:19 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő
Visszatértünk. A fenti ajánlatom még mindig érvényes.

67Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Reszketek on Kedd Okt. 29, 2013 11:08 am

Smaragdházy Csongor

Smaragdházy Csongor
Fejlődő
Fejlődő
Jelentkezem!

68Hajnalváros Klub - Page 3 Empty Re: Hajnalváros Klub on Kedd Okt. 29, 2013 10:39 pm

Neat

Neat
Fejlődő
Fejlődő
A legjobbkor. Smile

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3