Hajnalváros FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus Empty Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus Kedd Május 15, 2012 12:57 am

Lex

Lex
Admin
Admin

Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus 2009_08_23_021_Andrews_University__Berrien_Springs_architecture_modern
Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus Robert
Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus Modern+Library+University+at+Tokyo+Japan+by+Toyo+Ito
Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus 4d794d76eae29.image
Hajnalvárosi Egyetem, Központi Campus Uszoda3_nagy

Hajnalváros első egyetemi épületegyüttese. A központi kupolaépületet kiegészítő jelleggel bővítések, oldalsó szárnyak veszik körül, amik folyamatosan bővítik a campus mostanra labirintus-szerűen szerteágazó épületkomplexumát. A központi campushoz két kollégium is tartozik, valamint sportközpont és uszoda. Az egyetemnek két kara, a Bölcsészkar és a Természettudományi kar a Központi Campusban kap helyet és állítólag az épületegyüttes hat szinttel a föld alatt is folytatódik, részecskegyorsítót és alagútrendszert is rejtve, valamint egy legalsó szintet, ami senki sem tudja, hogy mit rejt...

https://hajnalvaros.hungarianforum.net

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.